O nás

Firma Farriers s.r.o. (vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka: C 380896) se zabývá prodejem podkovářského materiálu a vybavení. 

Spolupracujeme s:

– výrobcem podkov a podkovářského vybavení firmou Handmade Shoes (UK) Limited

– značkou VFT Viking Farriers Tools

– výrobcem podkováků OPTIMA

– výrobcem polstrů a kopytních lepidel Equimix

– výrobcem podkov a podkovářského vybavení firmou Vulkan MNC UK

– výrobcem rašplí a podkovářského vybavení firmou Bassoli

– a dalšími …

Značka Handmade Shoes byla založena v roce 1998. Založil ji mistr světa podkovář Billy Crothers a etabloval se jako jeden z předních dodavatelů podkovářského vybavení na světě se sídlem v Anglii a sklady ve Skotsku, Walesu a USA.

V továrně v Ebbw Vale Wales vyrábí vlastní řadu podkov, které jsou považovány za nejlepší konkávní podkovy na světě. Společnost se snaží inovovat nové produkty v tomto odvětví, podporovat vzdělávání a také aktivně propaguje a sponzoruje kliniky a soutěže po celém světě.

Společnost HMS je spojena s nejlepšími produkty světa – s exkluzivními produkty od Stevena Beana, Jon Atkinsona, Andrea Rodolfa, Kingery Forge, Myrona McLanea a Kevin Bacona Hoof Care. 

Část obrátkového zboží máme skladem a část specializovaného zboží jsme schopni od našeho partnera HMS zajistit na objednávku, takže nás neváhejte kontaktovat v případě dotazů.

Materiály od FARRIERS v praxi

Vážení zákazníci, ve dnech 25. - 29. 5. 2024 máme zavřeno z důvodu dovolené. Objednávky přijaté v tomto období budou předány dopravci 30. 5. 2024.

Děkujeme za pochopení.

FARRIERS.CZ

This will close in 10 seconds